iPhone 14 13 12 Брз Полнач,} Apple MFi Сертифициран 2-Пакет 20w Тип Ц Брз Полнач Блок СО 6FT 10FT USB C До Молња Кабел за iPhone 14 13 12 11 Pro Max Плус MINI XS X X X IPAD AirPod(Пинк)
  • Неодамнешно

iPhone 14 13 12 Брз Полнач,} Apple MFi Сертифициран 2-Пакет 20w Тип Ц Брз Полнач Блок СО 6FT 10FT USB C До Молња Кабел за iPhone 14

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Внимателен Сервис : нашите производи вклучуваат два брз полнач од 20w, кабел за осветлување од 6 стапки и 10 стапки, така што не мора да купувате одделно!Во исто време, ние исто така ви обезбедуваме висококвалитетна услуга по продажбата Со цел да се обезбеди вашиот добар шопинг искуство, можете да не контактирате во секое време, ако имате било какви прашања по купувањето. Ние ќе се справиме со тоа за вас веднаш штом ќе ги добиеме повратните информации, ви благодариме за вашата поддршка и со нетрпение очекуваме да ви служиме. ●Дизајниран за Нов Iphone 13® : 20w USB C Pd Брз Полнач е совршен за новата серија i Phone 13, испорачува излезна моќност ОД 20 W и нуди полнење со целосна брзина на i Phone 13. Најновата испорака на Енергија 3.0 технологија и паметен чип работат во тандем за да ја намалат потрошувачката на енергија, да ја зголемат ефикасноста на полнењето на над 98%. Обезбедува многу побрза брзина на полнење за вашиот i Phone 13 : добива до 60% полнење за 30 минути!. ●Брзо Полнење●ОВОЈ USB-C полнач опремен со pd 3.0 излези на порта 20w моќност дизајниран да обезбеди брзо полнење на iphone 14/14 Плус/14 Pro/14 Pro Max/i Phone 13 /13 Pro /13 Pro Max /i Phone 12 /12 Pro / 12 Mini / 12 Pro Max.(Што е 3 пати побрзо ОД 5w iphone полнач). €Компатибилност овој полнач ОД 20 W PD работи Со Повеќето Рачни Уреди : Обезбедете полнење со голема брзина на повеќето водечки телефони, вклучувајќи i Phone и Samsung, како и паметни часовници и слушалки. €Безбеден Сигурен Q дизајнот на полначот со прекумерна струја, прекумерен напон, прекумерно загревање и заштита од краток спој, целосно заштитува при полнење, ви дава подобро и побезбедно искуство со полнење. ®Мини Преносливиот Мини издржливите и дизајнот пријателски за патување обезбедуваат максимална преносливост каде и да одите.многу погодно за користење додека патувате, работите или дома.