Nicebee 2 парчиња Сино Универзално Вклопување На Безбедносниот Ремен За Автомобил Клип Ремен За Ремен Стегач За Рамо Прилагодување На Удобноста На Вратот Дете Безбедн
  • Неодамнешно

Nicebee 2 парчиња Сино Универзално Вклопување На Безбедносниот Ремен За Автомобил Клип Ремен За Ремен Стегач За Рамо Прилагодување

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 Фитм : Овој Универзален прилагодувач На Безбедносните Ремени одговара на речиси 95% типови Возила, Погоден за повеќето ширина на безбедносниот ремен 53мм. Материјал : Овие Токи За Безбедносните Појаси на Автомобилот се изработени од Издржлив пластичен материјал ЗА СТОМАЧНИ мускули, дизајниран со отворени блиски токи, погоден за прилагодување на должината на безбедносниот ремен. Користејќи го Овој Безбедносен Клип За Ремен, можете да ја прилагодите должината на безбедносниот ремен на вашиот автомобил како што сакате. Дајте му на вашиот автомобил безбедносен ремен со Овој Корисен Автомобилски Безбедносен Појас со дизајн,Користејќи ги Токите на Безбедносниот Ремен за Автомобил за повеќе безбедносно возење. Пакет : 2 парчиња Сигурносен Појас Прилагодливи Клипови.Инструкции за инсталација ве молиме погледнете го описот или сликата покажува. Опис : Спецификации : Модел На Автомобил : Универзално вклопување (ве Молиме проверете ја големината на безбедносниот ремен од вашето возило пред купувањето, благодарам) Материјал : Издржлив абс пластична Боја : Сина(бои : Сребрена / Црна / Сина / Црвена) Вкупна големина : 58мм (Л) 40мм (Ш) х 16мм (дебелина)( Ширина На Лента : 50-51мм) Погоден за повеќето Карактеристики на безбедносниот ремен 53мм : Овој Универзален прилагодувач На Безбедносниот Ремен одговара На Речиси 95% Видови На Возила.