Тенка Сина Линија Американско Знаме Брош Игла Симпатична Ревер Вратоврска Игла Занаети Значка За Додаток За Костими
  • Неодамнешно

Тенка Сина Линија Американско Знаме Брош Игла Симпатична Ревер Вратоврска Игла Занаети Значка За Додаток За Костими

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Големина●големината на иглата за брош за срце е приближна висина : 1 инчи,ширина : 0,8 инчи ●Материјал●оваа симпатична игла за вратоврска е изработена од висококвалитетен материјал од легура на алуминиум, кој е удобен за носење, не е лесен за бледнее и трае подолго. ●Мода●Нашиот игла за брош е мал и извонреден,брош со дизајн на срце.Цврст игла прикачен на задниот дел од секоја брошка.Додадете допир на шарм и стил на вашата личност што го носи ова pin.it се користи и како прицврстувач за врзување. ●Најдобри Подароци+лесно совпаѓање брошеви, добро се вклопуваат во различна облека, лесно се фиксираат на џемпер, кошули, фустан или капи, шалови и чанти.Оваа извонредна игла за брош за срце може да се користи како одличен подарок за членовите на семејството, лидерите, пријателите итн. ●Сервер ● Непречено отворање и затворање, иглата за брош е добро прицврстена поради функцијата за заклучување на пин-задниот дел.