Златна Вазна Централна Декорација На Масата - 2 Парчиња Метален Штанд За Цвеќиња, ХАУСЛАЈ Свадбени Центри За Маси, 17 Високи Златни Централни Парчиња За Маса, Забава,
  • Неодамнешно

Златна Вазна Централна Декорација На Масата - 2 Парчиња Метален Штанд За Цвеќиња, ХАУСЛАЈ Свадбени Центри За Маси, 17 Високи Златни

DEN 763.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Златна вазна со месинг златна завршница изгледа луксузно и скапо и ќе ја надополни бојата на церемонијата и приемот Дефинитивно совршено надополнување на централниот дел на масата за свадбени забави. Големина : Висина 17", Основен Дијаметар 4.95", Врвен Дијаметар 4.75", Комплет од 2 златна вазна се убави без разлика дали се прикажани заедно или поединечно Одлични За украсни сезонски свежи цвеќиња или вештачко цвеќе, четки, пупки, венци и букети.(цвет не вклучува). Овие метални штандови за цвеќиња доаѓаат со алатки за инсталација и детални графички упатства за да можете лесно да ја завршите инсталацијата и исто така лесно да се расклопите за да заштедите простор. ●Централната вазна третирана со облога против ' рѓа е со висок квалитет и доаѓа со нелизгачки влошки за да спречи лизгање или гребење на вашиот мебел. тоа трае тестот на времето!.