УФУ Шарм Нараквица Правење Комплет Девојки Монистра За Накит Одлуки Комплет, Еднорози Уметност Занаети Подароци Во Собата за Тинејџерки Возраст 5 6 7 8-12, Со Преносли
  • Неодамнешно

УФУ Шарм Нараквица Правење Комплет Девојки Монистра За Накит Одлуки Комплет, Еднорози Уметност Занаети Подароци Во Собата за Тинејџерки Возраст

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Водоотпорен Патување Пренослив. Стп Кожа надворешноста. Отстранливи разделувачи. Исклучителна изработка. Одговара на повеќето девојки во големина. Одличен избор за давање подароци. ПОДАРОЦИ ОД СОНИШТАТА ЗА ДЕВОЈЧИЊА-На Секоја мала принцеза ќе и се допадне овој прекрасен комплет за нараквици за привлечност. Исклучителна кутија го прави совршен подарок за занаети за девојчиња 5+ родендени, забави или Божиќ; чувајте ги децата зафатени со правење сопствени нараквици. ПРЕНОСЛИВА КУТИЈА ЗА НАКИТ-комплетот за изработка на накит за девојки содржи висококвалитетна кутија за складирање накит (3.9*2 инч), пренослив и мала тежина, лесен за носење. Сите шарм и монистра можат да бидат правилно поделени без да направат хаос. НАПРАВЕТЕ САМИ ВАШИОТ ЕКСКЛУЗИВЕН ШАРМ-Прилагодете ја вашата сопствена нараквица за шарм и комплет за ѓердан.Еднорог, сирена, Виножито, Космички, самовила теми, што сакате.Направете свој комплет за накит!. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - НЕМА АЛАТКА, НЕМА ЛЕПАК.Одвртете за да го отстраните крајното капаче, откако ќе ги нанижете мониста, едноставно цврсто зашрафете го крајното капаче.