Рептилската Карпеста Пештера на флукер-Карпеста Пештера Со Природен Изглед за сите Влекачи, Водоземци и Пајаковидни Животни, Мали 6
  • Неодамнешно

Рептилската Карпеста Пештера на флукер-Карпеста Пештера Со Природен Изглед за сите Влекачи, Водоземци и Пајаковидни Животни, Мали 6

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карпестата Пештера Со природен Изглед е совршено засолниште и простор за криење на влекачи, водоземци и пајаковидни животни Направено од тежок материјал што ги спречува животните да го преместат во терариумот. Дизајниран со природни модели на карпести бои за влекачите да се чувствуваат удобно и без стрес. Лесен за чистење и дезинфекција. Карпестите пештери на флукер обезбедуваат неопходно засолниште и скривалиште за вашите влекачи. Тие се дизајнирани со природни модели на карпести бои за да направат влекачите да се чувствуваат удобно и без стрес. Тие се погодни за мали влекачи кои сакаат да се кријат.