Ѕверот Царство Замрзнати ВТОРИ: Елса Мц-018 Мајстор Занает Статуа, Повеќебојни
  • Неодамнешно

Ѕверот Царство Замрзнати ВТОРИ: Елса Мц-018 Мајстор Занает Статуа, Повеќебојни

DEN 3600.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Увоз На Ѕвер Кралство Од хитот дизни филм. Комбинира конвенционално И 3Д моделирање. Од Ѕверот Царство. Магичниот шарм на мразот и снегот се враќа! Облечена во елегантен лелеав фустан и снежно бела наметка погодна за кралица, фигурата ја оживува храбрата природа На Елса! Оваа Врвна мајсторска занаетчиска серија се венча со конвенционално И 3Д моделирање за фино обликување и прикажување на уникатниот шарм На Елса! Со нивниот експресивен шарм и нова облека, оваа колекција сигурно ќе стане класика!.