Јамазаки Насловна 6 Ниво Дрво Врвот Челик | Чевли Решетката, Една Големина, Бела
  • Неодамнешно

Јамазаки Насловна 6 Ниво Дрво Врвот Челик | Чевли Решетката, Една Големина, Бела

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

АВТЕНТИЧНОСТ : сите наши производи се дизајнирани од нашиот внатрешен тим во нашето седиште во Нара, Јапонија За да се обезбеди автентичноста на нашите производи, препорачуваме купување Од овие продавачи : Дома Јамазаки, Црвена Мачка , Спортска Или Слика На Изгрејсонце. Нема други овластени препродавачи . [Стилска решетка за чевли за влез] Користете ја оваа решетка за чевли во влезот за да ги организирате чевлите и чизмите додека одите на влезната врата. Тоа е одлично решение за складирање за да ги одржувате работите уредни во салата или плакарот. [Пет полици и дополнителни куки за складирање] оваа повеќенаменска решетка вклучува пет полици за складирање чевли, две дополнителни куки што се прицврстуваат на рамката за закачување предмети како што се чадори или рог за чевли и дрвен врв. Држи голем број чевли во елегантна рамка за да помогне во минимизирање на нередот. [Прекрасен челик и дрво модерен дизајн] прекрасно парче изјава за вашиот влез, ова не само што ги корали сите наши чевли, туку дрвениот врв обезбедува прекрасно место за прикажување предмети или поставување фиока за сите оние мали предмети што лесно се забораваат при истекување на вратата. [Поддржува вкупно 33 фунти] Секое ниво поддржува до 6,6 фунти. Производ карактеристики тенок профил дизајн. За да се спречи соборување, се препорачува да се користи потпрен на ѕидови, или помеѓу предмети. ДИМЕНЗИИ и ТЕЖИНА : овој производ е 9,84 x 25,98 x 34,25 инчи (L x W x H) и тежи 11,47 фунти. КОЛЕКЦИЈА : нашата колекција на Кули има чисти линии и модерни дизајни. Оваа експанзивна линија на функционални домашни производи е достапна во црно-бело, што овозможува линијата беспрекорно да се вклопи во секој модерен дом.