X-DREE Сребрена Тон Вратило 35mm Дупчење Шарка Здодевни Малку Дрвени Работници Столарија Алатка(herramienta para carpinteros
  • Неодамнешно

X-DREE Сребрена Тон Вратило 35mm Дупчење Шарка Здодевни Малку Дрвени Работници Столарија Алатка(herramienta para carpinteros

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производот : Шарка Здодевни Малку; Погоден за : Дрво Дијаметар на дупчалка : 35мм / 1,4"; Дијаметар на дупчалка : 9,6 мм / 0,37". Вкупна Должина : 86мм / 3,38"; Материјал : Метал. Боја : Сребрен Тон , Сива;Тежина : 101гр(Боја : тоно платадо, грис; Пезос : 101 гр. Содржина На Пакетот : 1 х Шарка Здодевен Бит(Контенидо дел пакет : 1 х бисагра абуридо. Сребрен Тон Вратило 35мм Дупчење Шарка Здодевни Малку Дрвени Работници Столарија алатка прецизност земјата за тешка употреба и лесно заострени, тие можат лесно да ги зголемат постоечките дупки и можат да дупчат дупки секој лак на круг. Карбид врвот е специјално дизајниран за преку дупка чисто во крај жито и тенки акции, одлично за здодевни скриени шарки и часовници на вратите. Далеку е побезбедно и попрецизно да се користи оваа дупчалка во преса за вежба.Опис На Шпанскихерамиента пара карпинтеросномбре дел продукто : бисагра де перфорацион; адеквадо пара : Мадерадиаметро де ла брока : 35 мм / 1,4' '; Дијаметро дел вастаго : 9,6 мм / 0,37' 'вкупна Должина : 86 мм / 3,38' '; Материјал : Металкол : Тоно Платадо, Грис; пезос : 101 гконтенидо дел пакет : 1 х бисагра абуридо.