Навитех Црвен Шок Доказ Хард Чување Случај/Покритие Компатибилен со  Спортска Камера HD Акција Камера
  • Неодамнешно

Навитех Црвен Шок Доказ Хард Чување Случај/Покритие Компатибилен со  Спортска Камера HD Акција Камера

DEN 239.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висококвалитетниот ентериер ЕВА има прегради за вашата акциона камера Делови за складирање НА sd мемориска картичка, батерија, приклучок за напојување, далечински управувач, батерија, ЛЦД. Мрежестиот џеб обезбедува простор за складирање на кабли и други додатоци. Компактен и лесен за чување во ранци или рачен багаж. Димензии : 9 х 6,5 х 2,75 инчи (ширина х висина х длабочина). заштитни додатоци за патувањекамера спортско скијање екстремно на отворено за акциони камери.