6ес7 193-6БП00-0БД0 Модул На Залиха Нова Во Кутија 1 Година Гаранција
  • Неодамнешно

6ес7 193-6БП00-0БД0 Модул На Залиха Нова Во Кутија 1 Година Гаранција

DEN 3200.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

6ЕС7 193-6БП00-0БД0 Сосема Нов(Не Се Користи).Користете брзи методи за испорака. Стоките имаат одлични функции(1 година гаранција).Ве молиме поставете нарачка со доверба. Ние сме главно ангажирани во големи електронски додатоци, ако имате други барања за модел, добредојдовте да се консултирате. Ако не сте задоволни со цената, слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви ја дадеме најдобрата цена. Ако имате било какви други прашања, можете исто така да не контактирате. 6ес7 193-6БП00-0БД0 Модул Во Залиха Нов Во Кутија 1 Година Гаранција.