Сираго Мини Дисплејпорт До Дп Адаптер
  • Неодамнешно

Сираго Мини Дисплејпорт До Дп Адаптер

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поврзува мини компјутер со овозможен Дисплеј со монитор за Прикажување, проектор или ЛЦД Поддржува резолуции на екранот до 2560x1600 и HD до 1080p. Пренесува некомпресирано и компресирано аудио, вклучувајќи Ги Долби Труехд и DTS-Hd Master Audio. Лесен за користење, не е потребен софтвер. Во бела боја, идеален за вашиот компјутер Mac. Адаптерот Cirago Mini Display Port до Displayport овозможува поврзување на мини displayport овозможен компјутер со монитор, проектор или ЛЦД-дисплеј со овозможен Дисплеј.