Старет-3202-6КАЛ 3202-6 Дебеломер За Бирање, Стврднат Нерѓосувачки Челик, 0-6 Опсег, 0.001 Дипломирање, Бело Со Нист-Сертификат За Калибрација со Податоци
  • Неодамнешно

Старет-3202-6КАЛ 3202-6 Дебеломер За Бирање, Стврднат Нерѓосувачки Челик, 0-6 Опсег, 0.001 Дипломирање, Бело Со Нист-Сертификат За Калибрација

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Обезбедува брзо, точно мерење На О Заклучете ги завртките за лизгачка вилица и бирајте ја рамката. Палецот-управувана фино прилагодување ролна. Стврднат нерѓосувачки челик бар, мерење на површини, решетката, брзини и длабочина прачка. Нож-работ контакти. Клештите За бирање старет обезбедуваат брзи, лесни и точни мерења на надворешните димензии, внатрешните димензии и длабочината. Дебеломерот за бирање е најразновидната прецизна рачна алатка на пазарот и со децении е првиот избор на професионалци за обработка на метал, обработка на дрво и машини. Оваа серија се одликува со опсег на мерење од 0 – 6 инчи и дипломирање од 0,001 инчи.