Диа Анти-Лизгачки Тркала За Компресор За Воздух Пластична Бандаж Црна 2 парчиња(116мм)
  • Неодамнешно

Диа Анти-Лизгачки Тркала За Компресор За Воздух Пластична Бандаж Црна 2 парчиња(116мм)

DEN 285.92

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нето Тежина : 340гр, Содржина На Пакетот : 2 Х Воздушни Компресорски Тркала Широк тркало : 116мм/4.57"; Дијаметар На Централната Дупка : 16мм/0.63"; дијаметар На Централната дупка( врв) : 43. Опсег на примена : цврст и издржлив, кој се користи за замена на тркалото на оштетениот воздушен компресор. Одлична замена за стариот или скршен обратен вентил на вашиот воздушен компресор. Услуга по продажбата : ви Благодарам многу за купувањето на нашите производи, доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Име на производот : Боја На Тркалото На Воздушниот Компресор : Црна; Тежина : 390гр Тркало Широк : 116мм/4,57" Дијаметар На Централната Дупка : 16мм/0,63" дијаметар На Централната дупка (горе) : 43,5 мм/1,71 " Одлична замена за стариот или скршен обратен вентил на вашиот воздушен компресор.