Акримет Премиум Метал Книжарници
  • Неодамнешно

Акримет Премиум Метал Книжарници

DEN 174.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Цврста метална конструкција, насликана со електростатска боја во прав Изграден како едноделен без линии за заварување и завршна обработка за да обезбеди долготрајна издржливост. Сите рабови со заоблени агли и мазна завршна обработка. Целосен дизајн Против лизгање на основата, ви овозможува да отстраните 1 ставка без да ги вознемирувате другите. Нема да го изгребам мебелот. Мултифункционална употребливост, може да се користи во канцеларии, библиотеки, училишта или дома. Можете да го користите на биро, кабинети или полици. Основен, но ефективен дизајн, е најдобриот избор за организирање книги, списанија, каталози, книги за готвење, видео игри, стрипови, Двд-А и што друго ви треба. Пакетот содржи збир од 2; Димензии На Производот : 4 "Х 4 5/8 " Х 6 7/8". Работи добро за каталози, книги, врзива и многу повеќе. Добар избор за организирање десктоп компјутери, кабинети или полици.