УПКОХ 20 комплети Ручек За Стареење На Маслото Домашна Кафеава Пилешка Хартија За Закуски Пржена Храна Отпорна На Храна Практични Парчиња Јагоди Држачи За Завиткув
  • Неодамнешно

УПКОХ 20 комплети Ручек За Стареење На Маслото Домашна Кафеава Пилешка Хартија За Закуски Пржена Храна Отпорна На Храна Практични

DEN 269.12

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Хартија, ПП Пржени Закуски Контејнери : тие можат да бидат за печење риба, месо, сирење и ориз. Многу практични и мултифункционални за улични кабини. Практични Кутии За Храна : нуди одлична бариера за маснотии, масло и за сместување и топла и ладна храна. Кутии За Пакување Крафт За еднократна употреба : овие држачи за закуски се отпорни на маснотии за да не се формираат мрсни дамки кога се полни со пржена храна. Избегнувајте валкање раце и облека со масла додека уживате во закуски. Да Одат Крафт Кутии : Изработени од добар материјал,, можете да го користите со доверба. Кутии за складирање : Изработени од добар материјал,, можете да го користите со доверба. Пакет Листа 20 х Крафт Кутии 20 х Капаци Карактеристики-Големина : 17, 00Х12, 00Х4, 70см/6, 68Х4, 72Х1 десерт торта кутии. - Капацитет : кутии за хартија од 500 кубика-Материјал : Хартија, кутии за држење овошје од пп-Изработени од добар материјал,, можете да го користите со сигурност за да одите кутија за пакување. - Може да биде во забави, СКАРА и други важни активности. Големиот капацитет може да содржи многу од вашите кутии за храна за готвење крафт хартија. - Тие можат да бидат за печење риба, месо, сирење и ориз. Многу практични и мултифункционални за улични кабини. - Боја : Каки крафт хартија садови за храна-Доволна количина може да ги задоволи вашите барања за количина.