Силиконски Капаци За Истегнување 6 Јасни Тркалезни 6 Сини Тркалезни, Магични капаци За Храна За Повеќекратна Употреба За Чинии
  • Неодамнешно

Силиконски Капаци За Истегнување 6 Јасни Тркалезни 6 Сини Тркалезни, Магични капаци За Храна За Повеќекратна Употреба За Чинии

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Увезен силикон за храна, мека текстура, добро чувство на рацете, супер отпорност на триење, природен, еколошки и до стандарди за храна Може да се мие со вода и повторно да се користи. Отпорност на висока и ниска температура, може да се користи во фрижидери, микробранови печки, температура отпорна на топлина до 260. Растеглив, широк опсег на примена. Откако ќе се ограничи соодветната големина, нема истекување на вода, а затегнатоста на воздухот е силна, а воздухот се спречува да влезе за да се постигне зачувување. Големина на кругот (Дијаметар) : 2.07" Материјал : увезена Силиконска Максимална големина На влечење (Големина од мала до голема) : Дијаметар : 4,33 инчи, 5,9 инчи, 7,08 инчи, 8,66 инчи, 9,84 инчи, 11,41 инчи. Боја : Бело Сино Пакување : 12 парчиња.