Вредност Пластика Директно Преку Намалување На Конектор, 200 Серија Боцки, 3/32, 1/16 Проект Цевка, Полипропилен
  • Неодамнешно

Вредност Пластика Директно Преку Намалување На Конектор, 200 Серија Боцки, 3/32, 1/16 Проект Цевка, Полипропилен

DEN 91.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Боја : Бела Тежина на пакетот : 1,0 фунти. Целосна материјална следливост на сите предмети. Премиум изработка. Вредност Пластика произведува пластични цевки фитинзи и конектори за да се приклучат цевки за најчесто користени навој порти. Производите се достапни во над 100 конфигурации во најлон, полипропилен и ПВДФ смоли, со прави, лакти и маички врски за цевки. Достапните стилови на нишки вклучуваат 10-32 UNF, 1/16 -27 NPT, 1/8 -27 NPT, 1/4 -18 NPT, 1/4 -28 UNF, 5 x .8 метрички, 6 х 1 метрички, нишки за запечатување на дното и други специјални типови на навои.