КОМПЛЕТ За Конзервирање НА ДОИТОЛ Тегла За Конзервирање Уста Тегла За Никнување Од Нерѓосувачки Челик Капак За Тегли За Мидање Тегли За Конзервирање За Да Ги Одгле
  • Неодамнешно

КОМПЛЕТ За Конзервирање НА ДОИТОЛ Тегла За Конзервирање Уста Тегла За Никнување Од Нерѓосувачки Челик Капак За Тегли За Мидање Тегли За Конзервирање

DEN 160.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овие Капаци Од Тегла за Никнување се изработени од нерѓосувачки челик Тие се совршени за правење органски семиња од никне во вашата куќа или кујна.Производот вклучува 4 капаци, така што можете да одгледувате различни зеле и да одржувате постојано снабдување при рака. Овие капаци за никнување со фина мрежа можат да се прилагодат на која било тегла со големина за добра дренажа, овозможувајќи одлична циркулација на воздухот и лесно плакнење и двете се клучни за правилен раст на зеле.Одгледувајте ги вашите никулци дома за најсвежите никулци по дел од цената на самопослуга. Одгледувајте свои органски никулци од брокула, никулци од леќа, никулци од грав и доволно фини за употреба дури и за ситни семиња од никне. Материјал : нерѓосувачки челик. Опис Ова Никнување Тегла Капаци е направен од нерѓосувачки челик. Лесен е за употреба со долг работен век. Прецизниот дизајн ќе ја обезбеди неговата практичност во работата со високи перформанси. Тие се совршени за правење органско никнување во вашата куќа или кујна. Производот вклучува 2 капаци, така што можете да одгледувате различни зеле и да одржувате постојано снабдување при рака.