Џејхаеви Женски Долги Ракави Основна Еднобојна Лажичка Вратот Боди Елегантни Трико Тенок Фит Боди Елек Комбинезон
  • Неодамнешно

Џејхаеви Женски Долги Ракави Основна Еднобојна Лажичка Вратот Боди Елегантни Трико Тенок Фит Боди Елек Комбинезон

DEN 116.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

??? Табела со големини : ве Молиме погледнете ја табелата со големини како подолу (не големина) ??? Совршен Подарок : можете да и дадете на сопругата, девојката или која било посебна жена во вашиот живот! Совршен За Божиќ, Роденден, Годишнина, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Свадбата или било кој. ??? Прилика : Во Комбинација Со Патики И Слаби Фармерки, Спортскиот Стил Е Совршен За Шопинг Во Градот Или Играње Со Деца Во Паркот.Или Можете Да Носите Бела Маица Во Неа Со Тенки Фармерки за Да Изгледате Секојдневно. Капа И Црни Чизми Ја Комплетираат Облеката. Удобната Кошула Е Најдобриот Избор За Вашите Релаксирачки Викенди, Секојдневно носење, Работа, На Отворено, Патување, Секојдневно, School.As Подарок За Вашата Мајка, Девојки, Сопруга и Пријатели Е Исто Така Добар Избор. ??? Дизајн : облеката На нашиот бренд е дизајнирана од посветени дизајнери со уникатни дизајни, а ткаенината е удобна и Мека. Продаваме различни категории женска облека, како што се блузи, кошула, џемпер, качулка, блејзер, палто, јакни, фустан, костими за капење, панталони, комбинезони, можете да ја разгледате нашата продавница за да ги купите производите за кои сте заинтересирани. ??? По Купувањето : ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе одговориме во 24 час! затворање. ??? Инструкции за нега : машинско перење со ладна вода/ Суво / Не Белило; поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. ❀ТКАЕНИНА : Нова и Квалитетна. Материјал за истегнување, супер Мека Ткаенина И Секојдневни Панталони за сите сезони. Задолжително во вашата гардероба може да се носи со повеќе изгледи, одржувајќи ве стилски во текот на целиот ден. Пижами панталони, дневна панталони, повик панталони, панталони, јога панталони, широк нога панталони со врвка, цветни печати, И Дневна Пјс панталони за симпатична Можете да добиете многу употреба од тоа. ❀ДИЗАЈН : Комбинезони Со Должина, Еластичен струк, Лабаво Фитинг, Долги Панталони, висок струк, бохо цветен принт, широка нога и врвка за влечење. мека, И Панталони, прилагодлив појас за влечење за додадена. ❀ПРИЛИКИ : ромперите можат да предизвикаат доста комплименти на забавата, клубот или танцот.