Хиглос Производи Хартиени Плочи-Необложена Бела Чинија-Употреба За Храна, Настани, Активности, Занаетчиски Проекти И Многу Повеќе - Еколошки-Рециклирачки И За Едно
  • Неодамнешно

Хиглос Производи Хартиени Плочи-Необложена Бела Чинија-Употреба За Храна, Настани, Активности, Занаетчиски Проекти И Многу Повеќе

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

РАЗНОВИДНОСТ на УПОТРЕБА - нашите хартиени плочи за еднократна употреба имаат различни намени и дома и на отворено Од вечери до излети на отворено, хартиените чинии за еднократна употреба се одличен начин да бидете сигурни дека чистењето е брзо и лесно. ОДЛИЧНО ЗА ЗАБАВИ и ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ - нашите хартиени чинии се безбедни за храна, што ги прави одлични за сервирање закуски или сува храна. Хранењето на вашето домашно милениче е лесно и погодно со овие необложени хартиени чинии. ЗАНАЕТИ СО ХАРТИЕНИ ПЛОЧИ-Трансформирајте ги хартиените плочи за еднократна употреба во уметнички дела украсувајќи ги за специјални прилики. Само додадете малку боја, маркери, боички или други украси за лепило. КОРИСНО ДОМА и УЧИЛИШТЕ - нашите чинии доаѓаат во различни големини и количини, што ги прави идеални за домашна и училишна употреба. Спакувајте хартиени чинии за пикник или училишен ручек и заштедете си време и мака!. ЕКО-СВЕСНИ - нашите хартиени плочи се пријателски расположени со планетата и одлични за секоја пригода. Нашите необложени, бели хартиени плочи се 100% рециклирачки, компостибилни и биоразградливи, така што можете да уживате во вашиот оброк без грижи. Овие Необложени Хартиени Плочи се класичен, безвременски занаетчиски предмет, обезбедувајќи празна позадина за бесконечна количина креативни идеи за домот, училницата, забавите и многу повеќе.