Шусуен Женски Полн Патент До Дуксер Со Долги Ракави Дуксери Џебови Јакна Палто За Жени
  • Неодамнешно

Шусуен Женски Полн Патент До Дуксер Со Долги Ракави Дуксери Џебови Јакна Палто За Жени

DEN 177.44

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

95% Полиестер, 5% Памук ?Табела со големини : ве Молиме погледнете ја табелата со големини во описот на производот ако ви требаат информации за големини. ?●Инструкции за нега}машинско перење со ладна вода/ Суво/ Не Белило; поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. ?Дизајн : нашата женска облека е од посветени дизајнери со дизајни, а ткаенината е удобна и Мека. Ние различни категории на женска облека, како што се, блузи, кошула, џемпер, дуксер, блејзер, палто, јакни, фустан, костими за капење, панталони, комбинезони, можете да ја разгледате нашата продавница на производите за кои сте заинтересирани. ?Забелешки : поради поставките на мониторот, дефинициите на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате на вашиот екран како точна боја на производот. Ние се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни. сепак, боите се приближување на вистинските бои. ? По Купувањето : ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе одговориме во 24 час!. ?Клучни зборови : Женски Чипка Трим Камизола Возбуда Кошули Долги Резервоари За Жени Карирани Елек Женски Кратки Ракави Туника Врвови Жени Смок Блузи Гроздобер Преголеми маица маица Маица Женски Камизола Блузи Зелена Кошула Жени Невеста Да Биде Кошула Блузи Портокал Маица Жени Преголеми Елек Женски Резервоар Летни Врвови Сребрена Кошула женски маици Јога Долга ракав врвот Ребрести Кошули Долг Ракав Исечени Кошула Нема Женски Кошули Жени Долги Ракави Блузи Жените Четвртиот.