Вокеровиот Пасивен Блутут Муф 24дб НРР, W/Автоматско Исклучување, Прилагодлив Микрофон со Шофершајбна, Hi-Viz Green
  • Неодамнешно

Вокеровиот Пасивен Блутут Муф 24дб НРР, W/Автоматско Исклучување, Прилагодлив Микрофон со Шофершајбна, Hi-Viz Green

DEN 653.28

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Bluetooth пасивните ушни пригушувачи со 24 DB NRR обезбедуваат одлична пасивна заштита на слухот, целодневен дизајн на удобност и автоматско исклучување во 2/4/6 часа Други карактеристики вклучуваат прилагодлив микрофон за бум со шофершајбна, откажување НА БУЧАВА ОД ЦВЦ, јасен дигитален звук, меки пвц ушни влошки и designономски дизајн на лентата за глава. Операцијата бара 3 ААА батерии (вклучени). Меки пвц ушни влошки и designономски дизајн на лента за глава. Премиер; безбедност; слух; заштита;. Bluetooth пасивните ушни пригушувачи со 24 DB NRR обезбедуваат одлична пасивна заштита на слухот, целодневен дизајн на удобност и автоматско исклучување во 2/4/6 часа. Други карактеристики вклучуваат прилагодлив микрофон за бум со шофершајбна, откажување НА БУЧАВА ОД ЦВЦ, јасен дигитален звук, меки пвц ушни влошки и designономски дизајн на лентата за глава.