Слон На Клупата Во Ноќната Шума Симпатична Книга Завршува Дрвени Книжарници Држач За Полици Книги Делител Модерен Декоративен 1 Пар
  • Неодамнешно

Слон На Клупата Во Ноќната Шума Симпатична Книга Завршува Дрвени Книжарници Држач За Полици Книги Делител Модерен Декоративен 1 Пар

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : ова е 1 пар книжарници (вкупно 2), големина : 5 Х 3 Х 3,7 инчи Изработени од целото цврсто дрво, рачно полирани ги прават книгите помазни. Дебел дизајн, цврста поддршка не е лесно свиткана, уметничка страна,рамно дно, специјална печатена изработка книгите се едно смешно и убаво гледање на полицата или бирото. Материјал : Тешките книжарници се во висококвалитетно дрво и челик, што ги прави краевите на книгата тврди и издржливи за држење големи и тешки книги; книгата не се лизга бидејќи дизајнот Во форма На л, тие се поддржани од сопствената тежина на основата. Заштедете повеќе простор : дизајнот Во форма На" Л " на украсните книжарници ви дава повеќе простор за книги на вашата полица бидејќи може да оди точно на работ на полицата. Одличен подарок за организирање книги, филмови,Двд-А,документи, видео игри за луѓе кои уживаат во читањето. Дизајн : Цврсто дрво и железо се комбинираат за да го зголемат природниот стил. Моделот на смешни книжарници е модерен и моден на едната страна.