Дамаск челик кујна готвач готвач ножеви во собата на 9 парчиња елен рачка со кожна обвивка, готвач13, стандард, Сребро
  • Неодамнешно

Дамаск челик кујна готвач готвач ножеви во собата на 9 парчиња елен рачка со кожна обвивка, готвач13, стандард, Сребро

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

кожа Прилагодено Рачно Изработени Дамаск челик готвач ножеви кујна во собата 9 парчиња Во собата Уникатен дизајн рачка мерења : сечилото големина за сите ножеви : 8-5 инчи. Рачка големини за сите ножеви : 5 инчи. Нашето Сечило Содржи Челик Со Висок Јаглероден Алат" 1095 и 15н20 " со над 256 Слоеви и Цврстина од 55 до 60 ЧАСА. Рачка Материјал : елен Рог сечилото материјал : Дамаск челик Дамаск Челик 1095 и 15n20 фалсификувани слој челик . Прекрасни Висококвалитетни Рачки за Ножеви . Упатства За нега : Челикот Од Дамаск има чувствителна природа, па затоа е важно добро да се грижите за ножевите.