ХИЛМАН СВРЗУВАЧКИ елементи 461822 Глина Нерѓосувачки Челик Ноктите, 6 мл/1.25 х 15
  • Неодамнешно

ХИЛМАН СВРЗУВАЧКИ елементи 461822 Глина Нерѓосувачки Челик Ноктите, 6 мл/1.25 х 15

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изработени од висококвалитетен материјал Издржлив и изграден да трае. Димензија на пакетот : 2,8 инчи L x 6,8 инчи W x 4,5 инчи H. Земја на Потекло : ТАЈВАН, ПРОВИНЦИЈА КИНА. Производот Е 6оз1, 25х15 Глинен Сс Шајка. Комплет за лесна и едноставна употреба. Производот е произведен во Кина. Елегантен дизајн и завршница.