Атлас научен pH 10,00 решение за калибрација 125 ml [2 пакет]
  • Неодамнешно

Атлас научен pH 10,00 решение за калибрација 125 ml [2 пакет]

DEN 127.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Два 125 ml (вкупно 8oz) p H 7,00 Работи со која било PH -сонда. PH 0,02 p H на 25 ° C. Стандардизиран против референци овластени за NIST. 2 -годишен рок на траење на собна температура. Два 125 ml (вкупно 8oz) p H 7,00. Работи со која било PH -сонда. PH 0,02 p H на 25 ° C. Стандардизиран против референци овластени за NIST. 2 -годишен рок на траење на собна температура.