KMMK плакарот за влез во ходникот Едноставен решетка за чевли со повеќе слоеви економски чевли за чевли, мултифункционално изобилство на прашина може да смести 24 пар
  • Неодамнешно

KMMK плакарот за влез во ходникот Едноставен решетка за чевли со повеќе слоеви економски чевли за чевли, мултифункционално изобилство

DEN 947.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Самостојна вертикална решетка за чевли обезбедува одлично складирање и организација за секоја просторија Изгледот е едноставен и дарежлив, исклучителна изработка, убава и практична. Мултифункционален дизајн, горниот слој може да смести дневни потреби и украси; Ламинат е наклонет, капацитетот е поголем, а складирањето е погодно. Основата е подигната, отпорот на влага е подобар, а услужниот живот е подолг. Може да се постави во чевли, украси, растенија, тоалети, погодни за фоајери, спални соби, балкони, итн. Модерни минималистички дрвени решетки за чевли, 7-слојни решетки за складирање на домови, мало стапало, голем капацитет, лесно складирање, направете ја вашата соба по чиста и удобно. Самостојна вертикална решетка за чевли обезбедува одлично складирање и организација за секоја просторија. Изгледот е едноставен и дарежлив, исклучителна изработка, убава и практична. Мултифункционален дизајн, горниот слој може да смести дневни потреби и украси; Ламинат е наклонет, капацитетот е поголем, а складирањето е погодно. Основата е подигната, отпорот на влага е подобар, а услужниот живот е подолг. Може да се постави во чевли, украси, растенија, тоалети, погодни за фоајери, спални соби, балкони, итн. Модерни минималистички дрвени решетки за чевли, 7-слојни решетки за складирање на домови, мало стапало, голем капацитет, лесно складирање, направете ја вашата соба по чиста и удобно.