М.К. Морс 105 x 1/4 x 14 tpi опсег сечило сечилото
  • Неодамнешно

М.К. Морс 105 x 1/4 x 14 tpi опсег сечило сечилото

DEN 787.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мека поддршка за многу флексибилни и долг живот; Супер-тврди РЦ 64-66 заби за да продолжат да сечат долго откако другите ќе одат досадно; Земете поголема напнатост за построги, поточни намалувања Малку повисока цена, но многу подобро од обичните јаглеродни лопати.