Куп Тарнер Спинер комплет за занаети Tumbler Cup Tumbler Turner машина за DIY Gitter Expoy Занаетчиски занаети Tumbler Cup Turner Machine
  • Неодамнешно

Куп Тарнер Спинер комплет за занаети Tumbler Cup Tumbler Turner машина за DIY Gitter Expoy Занаетчиски занаети Tumbler Cup Turner Machine

DEN 784.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Насоката на ротирање може да се промени лесно Насоката на ротирање може да се промени лесно. Спецификации : Напон : AC 110 V/ 220 V USB приклучок (не вклучувајте го полначот. Можете да користите свој полнач за машината) Фреквенција : 60/50 Hz, брзина со оценка од 4 W : 2,5 ~ 3 R/ ми -60 /A-80) за вашиот избор.