Фото рамка, уметничко дело, рамка за сликање, врамување на вкрстено бод, големина на отворање 25.5x32.5 см.
  • Неодамнешно

Фото рамка, уметничко дело, рамка за сликање, врамување на вкрстено бод, големина на отворање 25.5x32.5 см.

DEN 336.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

45мм широка рамка за боја на крем, големина на отворање25 Рамките за крем се исклучително разноврсни и работат добро со повеќето стилови на мебел и ентериери. Вашата рамка ќе пристигне подготвена за да висат и да се восхитувате. Вклучено : Рамка, 4 см мраз бело монтирање, 2мм кристално чиста акрилик, цврста табла за поддршка на MDF ,. Идеја за монтирање фотографии, подготвена работа за вкрстено бод. Уметничко дело, рамка за сликање, врамување на вкрстено бод, големина на отворање 25.