Телефонска линија кабел 7 стапки сребрен сатен/сив 4 проводник ново
  • Неодамнешно

Телефонска линија кабел 7 стапки сребрен сатен/сив 4 проводник ново

DEN 580.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПВЦ -јакна за ретардант на пламен Сертифицирани и тестирани слободни олово, бесплатно од жива, бесплатно кадмиум и бесплатно PBB. Ќе работи на телефон од 1 или 2 линија (4 проводник). Мулти пакет (20 компјутери). ПВЦ -јакна за ретардант на пламен. Сертифицирани и тестирани слободни олово, бесплатно од жива, бесплатно кадмиум и бесплатно PBB. Ќе работи на телефон од 1 или 2 линија (4 проводник). Мулти пакет (20 компјутери).