Маскирање лента, хартија, бела, 1/2 , pk72
  • Неодамнешно

Маскирање лента, хартија, бела, 1/2 , pk72

DEN 971.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✅ Лента за маскирање, хартија, бела, 1/2 ", pk72 ✅ Должина на лента : 60 ​​г. ✅ Лента за маскирање, хартија, бела, 1/2 ", PK72. ✅ Должина на лентата : 60 ​​г. ✅ Ширина на лента : 1/2 in. ✅ Јачина на лепило на лента : 45 мл/во. ✅ Јачина на затегнување на лента : 18 lb/in. TC602-Бела адхезија на челик 45 мл/во, чисто време за отстранување не е оценето, Заедничко склопување во индустријата и производство, градежништво, општо одржување и поправка, само во затворен простор, должина на империјална лента 60 г. Температура 130 степени F, минимална температура на перформансите на лентата не е оценета, континуирана ролна, стакло за компатибилност на површината, метал, бои обложени во прав, дрво, лепило за лепило од лепило.