XER115R00059 - Xerox Fuser 110V 150K YLD
  • Неодамнешно

XER115R00059 - Xerox Fuser 110V 150K YLD

DEN 6400.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Xerox 110 V Fuser - 150000 страница - 110 V AC 110 V Fuser (150000) Примарен информација Повреден тип : Фусерски комплет печатач Технологија : Ласерска излезна боја : N/A капацитет : до 150000 страници Карактеристики : 110 V UNSPCSC Code UNSPSC Код : 44103109.