Велигденски декорации за нокти Симпатични налепници за нокти на зајаче 3Д само лепило цртан филм зајаци нокти налепници за уметност пролетни налепници на велигден
  • Неодамнешно

Велигденски декорации за нокти Симпатични налепници за нокти на зајаче 3Д само лепило цртан филм зајаци нокти налепници за уметност

DEN 79.36

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Велигденска уметност за нокти : Велигденски јајца, цртани модели на зајаче, среќа и други обрасци што се претставници на Велигден се достапни Специјални дизајни за нокти : 4 листови 3Д самолепливи налепници на Велигденски нокти, повеќе избори во боја, ви донесуваат повеќе избори за DIY за нокти. Прилики : Велигденските декорации за нокти се одлични подароци за вашите најблиски или пријатели, уживајте во DIY Nail Art Decor Fun со вашите пријатели за да го прославите специјалниот ден. Лесен за употреба : Сериите на Велигденски налепници за нокти доаѓаат со лепило за поддршка, што може да се прикачи на природни нокти или лажни нокти по излупете. По услугата за продажба : Ако не сте 100% задоволни од нашите производи или имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ме и обезбедете 24-часовна поддршка за услуги на клиентите. Велигденска уметност за нокти : Велигденски јајца, цртани модели на зајаче, среќа и други обрасци што се претставници на Велигден се достапни. Специјални дизајни за нокти : 4 листови 3Д самолепливи налепници на Велигденски нокти, повеќе избори во боја, ви донесуваат повеќе избори за DIY за нокти. Прилики : Велигденските декорации за нокти се одлични подароци за вашите најблиски или пријатели, уживајте во DIY Nail Art Decor Fun со вашите пријатели за да го прославите специјалниот ден. Лесен за употреба : Сериите на Велигденски налепници за нокти доаѓаат со лепило за поддршка, што може да се прикачи на природни нокти или лажни нокти по излупете. По услугата за продажба : Ако не сте 100% задоволни од нашите производи или имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ме и обезбедете 24-часовна поддршка за услуги на клиентите.

Item Type:
3d nail stickers and decals
Material:
paper
Color:
Multi
Package Contents:
6 sheets adhesive stickers
Features :
Exquisite pattern designs, three-dimensional relief stickers. :
Easy to apply on natural or artificial nails. :
Suitable for professional use or home use. :
Easy removing, change the pattern any time. :
Great for nail polish, UV gel, artificial & acrylic nails, etc. :
Elegant and fashionable style, easy to match any nail color. :
Usage Steps:
Clean up your nail surface. :
Paint your nail polish until it is dry. :
Use tweezers to peel off the pattern softly from base paper. :
Stick the pattern on the nail and press the pattern for a few seconds. :
Cover the butterflies nail decals with transparent nail polish. :