DBYLXMN Партиски знаме Стекнувачи Велигденски фестивал надувување на зајакот на отворено Декорација на отворено Симпатични зајаци и зајаци украсени со моркови штом ?
  • Неодамнешно

DBYLXMN Партиски знаме Стекнувачи Велигденски фестивал надувување на зајакот на отворено Декорација на отворено Симпатични зајаци и зајаци украсени

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Симпатична велигденска зајак] -Интересен велигденски зајак со среќен банер на Велигден Кога вашите деца или гости доаѓаат на врата или градина, тие кон нив, тоа дефинитивно ќе го привлече нивното внимание, ќе го привлече нивното внимание, ќе го привлече нивното внимание, ќе го привлече нивното внимание и ќе го привлече нивното внимание. Тие беа изненадени. [Лесно за надувување и складирање -Еверна надувување декорација е опремена со моќни вентилатори. Само вметнете го, зајакот автоматски ќе се прошири и ќе застане до максималната висина во рок од неколку минути. За чување, само испуштете го воздухот и преклопете го. [Водоотпорен и издржливост] -Надувувањето на велигденскиот зајак е изработен од трајни полиестерски ткаенини и шиење. Повторно можете да користите водоотпорен и ветровит. Оваа инфлација и компактност можат да се чуваат без многу простори. Згодниот зајак вклучува дрвени влогови на земја, фиксни јажиња, турбуленции и, и тие исто така можат да работат добро во груби околини. [Изградени LED светла] -Чистите бели LED светла изградени -во зајакот се посветли од другите зајаци. Супер светло светло целосно привлече деца, соседи, пријатели и семејство. Ноќта на Велигден изгледа убаво. Користете високо -светло LED светло, напонот е 12 V напон. [Велигденски украсен затворен простор на отворено] -Инцелирањето на декорацијата за белило и зајаче е многу погодна за активности за воскресение. Одморот дува, ноќен настан во воскресение, забавата претпочита реквизити на фестивалот за воскресение, забави за украси за момчиња, хоризонт на забавни знамиња за надворешни партиски знамиња, први забави за забави, забава за возрасни роденденски забава за деца за деца 8-12 партиски украси за пакети за возрасни за возрасни пакет за возрасни за возрасни пакет Партиски украси балони Декорации за забави за девојчиња 10 -ти роденден. [Симпатична велигденска зајак] -Интересен велигденски зајак со среќен банер на Велигден. Кога вашите деца или гости доаѓаат на врата или градина, тие кон нив, тоа дефинитивно ќе го привлече нивното внимание, ќе го привлече нивното внимание, ќе го привлече нивното внимание, ќе го привлече нивното внимание и ќе го привлече нивното внимание. Тие беа изненадени. [Лесно за надувување и складирање -Еверна надувување декорација е опремена со моќни вентилатори. Само вметнете го, зајакот автоматски ќе се прошири и ќе застане до максималната висина во рок од неколку минути. За чување, само испуштете го воздухот и преклопете го. [Водоотпорен и издржливост] -Надувувањето на велигденскиот зајак е изработен од трајни полиестерски ткаенини и шиење.