HGJTF Телефонски случај за Huawei Nova Y70 со 2 x Temented Glass Protective Film, [Ultra -Thin Clear Soft TPU браник на браник] Шокпроизводен заштитен случај за Huawei nova Y70 - Брос на праска
  • Неодамнешно

HGJTF Телефонски случај за Huawei Nova Y70 со 2 x Temented Glass Protective Film, [Ultra -Thin Clear Soft TPU браник на браник]

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1⃣ [Компатибилен уред] : Наменет за Huawei Nova Y70 (6,75 “), [случај со 2 парчиња филмови со калено стакло] Сите пристаништа, копчиња и врски на телефонот може да се пристапи без расклопување. 100% поддршка за безжично полнење. 2⃣ [2⃣ [2⃣ [2⃣ [2⃣ [2⃣ [2⃣ [ Материјал за случајот] : Погоден за Huawei Nova Y70, телефонскиот случај е изработен од висококвалитетен мек силикон, кој има екстремно висока цврстина, е еколошки и спречува пожолтување и обезбојување. Може ефикасно да спречи гребнатини, испакнатини, нечистотија и секојдневно носење. 3⃣ [лесен и удобно] : Погодно е за Huawei nova Y70, надградениот заштитен случај е ултра тенок и лесен, со екстремно висок отпор, истовремено обезбедувајќи голема флексибилност. Користете едната рака за да се направите удобно, телефонот нема случајно да падне, Ви донесуваме искуство со голи метални. Ултра-тенкиот дизајн може да обезбеди 100% ефект на екранот на допир за Huawei Nova Y70. 5⃣ 【【360 ° Заштита】 : Случај + Заштитен филм на стакло, четири агли на случајот се завиткани со апсорпција на шок и подигната заштитна раб. Заштитниот филм може да спречи гребење и експлодирање на екранот. Со хидрофобна и олеофобична обвивка, може да намали 100% од дамки и отпечатоци од прсти и е лесен за чистење. Обезбедете 360 ° заштита за Huawei Nova Y70. Компатибилни уреди : За Huawei Nova Y70 (6,75 инчи). Телефонски куќиште + 2 Заштитен филм со стакло. Боја на школка : Транспарентен материјал : мек силиконски TPU. Карактеристики : Тенок и преносен : Дизајнот на добра видливост го одржува природниот изглед на телефонот. Тенок и рационализиран, не го пренасочува уредот и лесно се вклопува во вашиот џеб. Меки и флексибилни : Производот е изработен од висококвалитетен TPU материјал, мекиот материјал нема да го изгреба телото, а високо флексибилниот телефонски случај нема да се деформира по повторено расклопување и склопување.