HASMX N474539 Заменски удар Возач на возачот ANVIL склопување DCF885 DCF886 за DEWALT одговара на броевите на моделот DEWALT DCF885B тип 1, DCF885B тип 2, DCF885B-B3 Тип 1, DCF885B-B3 TYPE 2, DCF885C2 TYPE 1
  • Неодамнешно

HASMX N474539 Заменски удар Возач на возачот ANVIL склопување DCF885 DCF886 за DEWALT одговара на броевите на моделот DEWALT DCF885B тип

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова е сосема ново собрание на возачот на влијанието; Број на дел N474539; Одговара на броевите на моделот DEWALT DCF885 B тип 1, DCF885 B тип 2, DCF885 B-B3 тип 1, DCF885 B-B3 тип 2, DCF885 C2 тип 1, DCF885 C2 тип 2, DCF885 L2 тип 1, DCF885 M2 тип 2, dcf886b тип 1 Тип 3, DCF886 B Тип 4, DCF886 B тип 5, DCF886 B-B3 Тип 1, DCF886 D2 тип 1, DCF886 D2-B3 тип 1, DCF886 M2 тип 1, DCF886 M2 тип 4, тип 4, DCF886 M2-B2 Type 1, DCF886 M2-br Type 1; Пакетот вклучува : 1 x Влијание на возачот Anvil собрание;. Секој производ од hasmx ќе ужива 30 дена пари и 18-месечни гаранција без загриженост;. Ова е сосема ново собрание на возачот на влијанието; Број на дел N474539;. Одговара на броевите на моделот DEWALT DCF885 B тип 1, DCF885 B тип 2, DCF885 B-B3 тип 1, DCF885 B-B3 тип 2, DCF885 C2 тип 1, DCF885 C2 тип 2, DCF885 L2 тип 1, DCF885 M2 тип 2, dcf886b тип 1 Тип 3, DCF886 B Тип 4, DCF886 B тип 5, DCF886 B-B3 Тип 1, DCF886 D2 тип 1, DCF886 D2-B3 тип 1, DCF886 M2 тип 1, DCF886 M2 тип 4, тип 4, DCF886 M2-B2 Type 1, DCF886 M2-br Type 1; Пакетот вклучува : 1 x Влијание на возачот Anvil собрание;.