Пана Хале панталони II
  • Неодамнешно

Пана Хале панталони II

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Увезени Затворање на копчињата. Класично и софистицирано, Prana Halle Pants II нуди секојдневна удобност за да можете да се фокусирате на вашата работа. Опуштени вклопувачки драперии удобно над телото и остава простор за непречено движење. Отпорен на брчки, лесен, панталони, панталони, што се спакува за лесно патување. Технологијата на ткаенини за истегнување циони обезбедува дополнителна издржливост, а двонасочните својства на истегнување додаваат удобно вклопување за сите активности. Пант се тркала до коленото и безбедно се прицврстува со копче и затворање на јазичето. Затворање на копчињата. Класично и софистицирано, Prana Halle Pants II нуди секојдневна удобност за да можете да се фокусирате на вашата работа. Опуштени вклопувачки драперии удобно над телото и остава простор за непречено движење. Отпорен на брчки, лесен, панталони, панталони, што се спакува за лесно патување. Технологијата на ткаенини за истегнување циони обезбедува дополнителна издржливост, а двонасочните својства на истегнување додаваат удобно вклопување за сите активности. Пант се тркала до коленото и безбедно се прицврстува со копче и затворање на јазичето. Класичен и софистициран, Prana Halle Pants II нуди секојдневна удобност за да можете да се фокусирате на вашата работа.