NiceNeeded 40 парчиња шарени нокти уметност Rhinestones Голем сет со 20 стилови мешани бои 3Д геми за нокти Кристал Аб rhinestones Дијаманти за акрилни нокти Дизајн на убавина и декор
  • Неодамнешно

NiceNeeded 40 парчиња шарени нокти уметност Rhinestones Голем сет со 20 стилови мешани бои 3Д геми за нокти Кристал Аб rhinestones Дијаманти

DEN 143.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

♕ [Вклучен пакет] : Голем сет на ноктите на ноктите, вклучуваат 20 стилови мешани бои 3Д геми за нокти Кристал АБ rhinestones Diamondsset, 2 за секој Rhinestone, вкупно има 40 ♕ [Разновидност на големини и форми] : Овие комплети за нокти со уметност на нокти содржат 20 различни големини на тркалезни абни уметнички ригистони, кристал аб нокти рингестони во различни форми, метални монистра за уметност на ноктите во 20 бои, 40 компјутерски 3Д геми за нокти во различни дизајни, Доволно за вашите различни потреби за уметност за нокти. ♕ [Безбедност и лесна за употреба] : Не е потребна посебна вештина за уметност за нокти. Лесно е да се примени на природни или вештачки нокти, дури и ако не сте толку запознаени со дизајнот на уметноста на ноктите, можете лесно да го примените по упатството. ♕ [Широка апликација] : Може да се примени на DIY занаети, комплетот за уметност за нокти не се направени само за украсување на уметност за нокти, туку е и за вас да украсите облека , чевли, кутија за мобилни телефони и други уметности и занаети. ♕ [Топло известување] : Овие кристални rhinestones се посоодветни за лажни нокти. Тие се различни од оние стаклени камења со топла фиксација и тие не се самолепливи, така што треба да нанесете лепак за да ги залепите (лепак не е вклучен во пакетот . Нанесете лак на ноктите. Облечете ги ноктите на ноктите на ноктите. Нежно притиснете ги дијамантите на ноктите. Пополнете ги празнините со лепак, а потоа осветлување.