ПЕШКИР Со КАЧУЛКА Со Качулка ЗА Велосипеди ЗА Деца Мека Кадифена Крпа За Капење Со Качулка За Базен Плажа Прикривање За Пливање
  • Неодамнешно

ПЕШКИР Со КАЧУЛКА Со Качулка ЗА Велосипеди ЗА Деца Мека Кадифена Крпа За Капење Со Качулка За Базен Плажа Прикривање За Пливање

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

85%полиестер+15% спандекс Произведено во САД Или Увезено. Материјалот на оваа крпа за плажа со качулка е 85% полиестер + 15% спандекс. Ткаенините од руно се меки на допир. Тие се квалитетни крпи за капење за деца. Со добра апсорпција на вода, оваа крпа за капење со качулка може да ги исуши телото и косата одеднаш. Лесно се облекува и соблекува, погодни за многу прилики, како што се бања,базен, плажа, кампување,патување,пикник,Тие можат да се користат не само како крпа за капење, туку и како наметка за базен на плажа, крпа, бањарка итн. Совршена крпа за капење со качулка за подарок со персонализирано печатење во шема, многу погодна како подарок за пријател или вашиот симпатичен мал ангел. Лесен за ставање и полетување, крпата за капење со качулка лесна за употреба е погодна за многу прилики и е задолжителна за домашно патување.Рачно перење и машинско перење.