Ранец за заварување со лак и заварување на заварување и ракавици за заварување
  • Неодамнешно

Ранец за заварување со лак и заварување на заварување и ракавици за заварување

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Затворање на патент Лесен и компактен : Ранецот за заварување е само 2,6 фунти, лесен за носење надвор и голем капацитет доволно за да се одржат алатки за заварување, опрема на отворено, опрема за кампување, храна и што било во случај на вонредна состојба. Направено од премиум најлон за да помогне во намалувањето на абењето и абразијата. Екстремни капацитети и разноврсни џебови : повеќенаменски ранец со дополнително мрежење за мрежење е погодна за сите големини на заварување или мото шлемови, предниот отворен главен оддел за складирање со повеќе џебови ви помага лесно да ги пронајдете сите предмети. Оваа торба со алатка со тешки работи има 12 џебови со повеќекратна употреба во внатрешноста и 2 странични џебови за да ви помогне да ги организирате омилените алатки, делови и додатоци. Пакетот исто така вклучува дополнителна изолирана чанта за да држите држач за електрода, прицврстувач на земја или Ева. Удобно за носење : Прилагодливиот појас на градниот кош може да го распрсне притисокот на овој воен ранец, и тој доаѓа со поставени рачки за носење на веб и прилагодливи ленти за рамо и големи перничиња влошки на задниот дел за носење поудобно. Дополнително складирање на лаптоп : Овој ранец за заварување доаѓа со поставена торбичка што може да ги задржи вашите лаптопи до 17 ". Совршен за патување, патување, лов, пешачење, пукање и други активности на отворено, и за мажи и за жени, тоа е генерален ден. Сè-во-едно : Носете го надвор со сите ваши работи. Ги држи вашите алатки, шлем за заварување, нараквици, јакна, вежби и повеќе. Ранецот е само 2,6 фунти, лесен за носење надвор и голем капацитет доволно за да се одржат алатки за заварување, опрема на отворено, опрема за кампување, храна и што било во случај на вонредна состојба. Направено од премиум најлон за да помогне во намалувањето на абењето и абразијата. Екстремен капацитет и разноврсни џебови : Повеќенаменски ранец со дополнително повлекување мрежно мрежење е погодно за сите големини на заварување или мото шлемови, предниот отворен главен оддел за складирање со повеќе џебови ви помага лесно да ги пронајдете сите предмети.