Сончање 4 нивоа 16 пар парчиња за чевли за чевли Кобни полици не ткаени полиестерски ткаенини преносни и трајни сиви
  • Неодамнешно

Сончање 4 нивоа 16 пар парчиња за чевли за чевли Кобни полици не ткаени полиестерски ткаенини преносни и трајни сиви

DEN 576.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одличен систем за складирање-продавница и организирајте до 16 пара чевли во оваа удобна решетка за чевли Издржлив не ткаен материјал-овој решетка за чевли е направен од силна тешка полиестерска ткаенина. Максимизирајте го просторот за плакари-Сега имате место за сите чевли, без да ги натрупате плакарот-да ги чувате сите чевли, одржувајќи го вашиот катче за плакарот бесплатно и организиран. Лесно за склопување-Оваа решетка за чевли со сончање 16 парчиња нема да бидат поставени во никакви не-потребни алатки- димензии : l- 33 "x w- 14" x h- 23. Одлична продавница за складирање и организирајте до 16 пара на чевли во оваа удобна решетка за чевли. Издржлив не ткаен материјал-овој решетка за чевли е направен од силна тешка полиестерска ткаенина. Максимизирајте го просторот за плакари-сега имате место за сите чевли, без да го натрупате вашиот плакарот-зачудувачки ги чувате сите чевли што ги чуваат вашите чевли што ги чуваат вашите чевли Плакарот не е бесплатен и организиран.