Делови на алатки 5PCS HSS CO M35 Кобалт вежба за вежбање за метален челик 1мм 2мм 3мм 4мм 5мм
  • Неодамнешно

Делови на алатки 5PCS HSS CO M35 Кобалт вежба за вежбање за метален челик 1мм 2мм 3мм 4мм 5мм

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тип : Делови за рачни алатки Е прилагодено : Не. Употреба : Дома DIY. Содржина на пакетот : 5* Вежба за вежбање. Тип : Делови за рачни алатки. Е прилагодено : Не. Употреба : Дома DIY. Содржина на пакетот : 5* Вежба за вежбање. Детали : * Нов HSS Cobalt Dript Bit Set* 100% сосема нов и висок квалитет* Straight Shank Shigh Beady Steel M35 Dript Bits* може да се користи за железо, челик, бакар и алуминиум, челик со алатки итн.* Направено од челик со голема брзина, челик со голема брзина, челик со голема брзина, челик со голема брзина, отпорен на абење, издржлив за употреба. Тип : Прилагодено делови за рачни алатки : Nousage : Домашна содржина на Diy Package : 5* Вежба за бит.