Јамада A-85 N-облик на висини лименки за рамка за слика, челик, мали, 500 парчиња
  • Неодамнешно

Јамада A-85 N-облик на висини лименки за рамка за слика, челик, мали, 500 парчиња

DEN 2708.96

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина (w x h x d) : приближно 0,3 x 1,3 инчи (7 x 32 mm), вклучувајќи го и висечкиот дел. Тежина : 13,3 фунти (6 кг). Количина : 500 парчиња. Материјал : челик. Големина (w x h x d) : приближно. 0,3 x 1,3 инчи (7 x 32 mm), вклучувајќи го и висечкиот дел. Тежина : 13,3 фунти (6 кг). Количина : 500 парчиња. Материјал : челик. Хардвер што виси од челик Ве молиме изберете по големина на рамката. За висини предмети освен рамки. Ве молиме, обрнете внимание на јачината на рамката. Капацитетот на оптоварување е приближен. Завртки се продаваат одделно.