A1499li гума V-појас завиткан црно
  • Неодамнешно

A1499li гума V-појас завиткан црно

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Описот на насловот е метричка големина, доколку треба да се претворите во империјална големина, поделете по 254 (видете ја сликата 2 и 3 за методот на мерење). Завитканите V-појаси даваат перформанси на премија. Ремените се конструирани од високо инженерски компоненти со високи перформанси. Компонентите се произведени со употреба на најновата технологија во појас достапна на глобална основа. Надворешната обвивка за ткаенини се третира со нафта и отпорна на топлина, инженерско синтетичко гумено соединение, специјално комбинирано за одлична отпорност на абење, докажано преку илјадници часови тестирање. Облеките за затегнување на затегнување на раната се специјално дизајнирани, искривени, топлински и хемиски поставени, полиестерски материјал. Соединението за гума на телото е високо инженерско синтетичко гума соединение, специјално комбинирано за ладно трчање, флексибилност, отпорност на пукнатини и одлично сврзување со надворешната ткаенина и затегнувачките жици.