Dasco 584 3/16-инчи од 5-1/2-инчен пин удар
  • Неодамнешно

Dasco 584 3/16-инчи од 5-1/2-инчен пин удар

DEN 189.28

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3/16-инчен пин удар Користете пин -удар што е една големина помала отколку што се управува иглата за да спречите оштетување на страничните wallsидови што го содржат иглата. Секогаш носете заштита на очите. Направено во САД. 3/16-инчен пин удар. Користете пин -удар што е една големина помала отколку што се управува иглата за да спречите оштетување на страничните wallsидови што го содржат иглата. Секогаш носете заштита на очите. Направено во САД. Панч на Dasco Pro Pin се користи за отстранување на игла или клуч. Користете пин -удар што е една големина помала отколку што се управува иглата за да спречите оштетување на страничните wallsидови што го содржат иглата.