UXCELL 1/4-инчен погон HEX Socket Set 5mm-12mm Metric Cr-V, 1 сет
  • Неодамнешно

UXCELL 1/4-инчен погон HEX Socket Set 5mm-12mm Metric Cr-V, 1 сет

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 1/4-инчен диск, 5мм 6мм 7мм 8мм 9мм 10мм 11мм 12мм 6-точки штекер Материјал : Премиум хром ванадиум челик конструкција за јачина и издржливост. Огледало на хромирана завршница за да се спротивстави на корозијата. 6-точки штекер : Дизајн со висок вртежен момент зафаќа рамни страни на прицврстувач, а не агли, спречувајќи го заокружувањето. Практично : Завршени брави на крајниот погон на рачката или продолжението. Содржина на пакетот : 1 Поставете го сетот за штекер X HEX (секоја големина 1 компјутери). Премиум хром ванадиум челик конструкција за јачина и издржливост. Огледало на хромирана завршница за да се спротивстави на корозијата. Плиткото тело му овозможува на штекерот да се вклопи во тесни, тесни простори. Широка примена во правење раце, одржување на домаќинствата и повеќето општи поправки.