M3 M4 M4 M5 M6 M8 M10 M12 M14 M16 M16 M20 304 Не'рѓосувачки челик целосно навојни шипки со шипки за завртки за завртки за завртки за завртки за завртки
  • Неодамнешно

M3 M4 M4 M5 M6 M8 M10 M12 M14 M16 M16 M20 304 Не'рѓосувачки челик целосно навојни шипки со шипки за завртки за завртки за завртки за завртки

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал за шипки на конец : 304 не'рѓосувачки челик A2-70; Дијаметар на низата : 3мм-20мм; Должина на целосна нишка : 20мм-250мм; Пич : 0,5мм-2,5мм ;. Карактеристики на завртки : отпорност на корозија со висока температура-без загадување на отпорност; Навојни шипки и столпчиња се сврзувачки елементи кои се наврзуваат во навојни ореви или прислушувани дупки, овозможувајќи склопување на компоненти. Апликации : Совршен за завртки за сидро, стеги, закачалки и U-завртки и многу повеќе проекти каде што е потребна метална шипка со континуирано навој или без глава или моден врв. Тип : Thread Rodmaterial : 304 не'рѓосувачки челик A2-70 Size : M3, M4, M5, M6, M8, M10, M12, M16, M20standard : DIN975 Note : Рачно мерење, ве молиме дозволете 1мм ~ Грешка во должина на должина од 5мм, благодарам.