HSM на Америка Shredstar X20 Cross-Cut-Cut-Shredder, 20 капацитет за рачен лист
  • Неодамнешно

HSM на Америка Shredstar X20 Cross-Cut-Cut-Shredder, 20 капацитет за рачен лист

DEN 4968.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овластувања преку 20 листови хартија, создавајќи 430 вкрстени честички на страница Исто така, парчиња степени, хартиени клипови, картички за кредити/продавници и ЦД -а/ДВД -а. Анти-џем технологијата спречува метеж кога машината е преоптоварена. Континуираното работење на должноста обезбедува континуирано уништување без време. Рачни и автоматски функции за враќање и автоматско стартување/стоп. Овластувања преку 20 листови хартија, создавајќи 430 вкрстени честички на страница. Исто така, парчиња степени, хартиени клипови, картички за кредити/продавници и ЦД -а/ДВД -а. Анти-џем технологијата спречува метеж кога машината е преоптоварена. Континуираното работење на должноста обезбедува континуирано уништување без време. Рачни и автоматски функции за враќање и автоматско стартување/стоп. Со неограничените опции таму денес, изборот на дом или мал канцелариски уништувач може да биде застрашувачки, но не мора да биде.